Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yüzde 50 kredi: 28 bin 405 liraya 36 ay taksitli Togg

ADMİN

Admin
Yönetici
images.jpeg

Yüzde 50 kredi desteği: 28 bin 405 liraya 36 ay taksitli Togg! Togg’un tüm vatandaşlara açılan siparişleriyle birlikte yerli marka için finansman desteği geliyor.

Ziraat Bankası giriş donanımlı ve 1 milyon 432 bin liralık Togg T10X için 716 bin 300 liralık 36 ay vadeli kredi desteği verecek. 1,59 faizli kredinin taksiti ise 28 bin 405 lira olarak verileceği söylendi. Bunu site üyelerimiz değerlendirebilirler.

Son düzenleme:

lt002

Üye
Yanlış bilgi olabilir mi

Son düzenleme:

lt002

Üye
Hem de herhangi biri değil admin yazmış...ceske öyle olsaydı ama maalesef yanlış bilgi diye düşünüyorum çünkü ben ödeme adimindayim ve karşıma bu aşağıdaki tablo çıkıyor

Ekli dosyalar

• inbound939255685777742363.jpg
    inbound939255685777742363.jpg
    55.1 KB · Görüntüleme: 340
Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Hem de herhangi biri değil admin yazmış...ceske öyle olsaydı ama maalesef yanlış bilgi diye düşünüyorum çünkü ben ödeme adimindayim ve karşıma bu aşağıdaki tablo çıkıyor
Kampanya Geliyor diye yazmışız hocam yukarıda henüz geldi diye onaylandı diye yazmamışız yukarıda ilk paragrafta ne diyor geliyor kelimesini kullandık. Yazan kişiyi veya admini sorgulamadan önce keşke bir yazılanı tekrar okusaydınız o zaman belki anlardınız. Eleştirmek hemen çok ama çok basit geliyor insanlara...

Antimon16

Üye
Kampanya Geliyor diye yazmışız hocam yukarıda henüz geldi diye onaylandı diye yazmamışız yukarıda ilk paragrafta ne diyor geliyor kelimesini kullandık. Yazan kişiyi veya admini sorgulamadan önce keşke bir yazılanı tekrar okusaydınız o zaman belki anlardınız. Eleştirmek hemen çok ama çok basit geliyor insanlara...
Yani şuan alırsam kazıklanırım demek istiyor, o zaman bekliyeceğiz togg da satılmıyacak bu kredi gelene kadar. 1,59 nere 2,99 nere. Haber her halükarda yanıltıcı...

ADMİN

Admin
Yönetici
Yanlış bilgi olabilir mi

Yani şuan alırsam kazıklanırım demek istiyor, o zaman bekliyeceğiz togg da satılmıyacak bu kredi gelene kadar. 1,59 nere 2,99 nere. Haber her halükarda yanıltıcı...
Gündemi takip etmeyen değerli üyelerimiz. Ziraat bankasının kendi RESMİ sitesindeki faiz oranları. V1 ve V2 standart menzil olan araçta kredi oranı %50 uzun menzilde %30-40 arası çıkıyor detaylı link. Size :https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/tasit/togg-tasit-kredisi

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,993
Son üye
Nazım Ateş