Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için Talip Oldu

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
158
57
Yerli otomobilimiz TOGG için talipler bir hayli fazla olmuştu. Bunlardan birisi de Axa CEO'su Yavuz Ölken oldu. Ölken yaptığı açıklamada "Yerli Otomobil inşaat aşamasından üretim aşamasına kadar tüm risklere karşı teminat altında olması gerekiyor bizde Axa Sigorta Acentesi olarak bu teminatı vermeye hazırız" diyerek yerli otomobil TOGG için hazırız imajı vermiş oldu.

Burada birde gelecekte yerli otomobil TOGG için de Sigorta ve Yol yardım işlerini de yapacaklarının imajını vermiş oldular. Evet gelecek için güzel bir gelişme ve güzel bir birliktelik ortaya çıkar gibi görünüyor.

"Geleceğe yön verecek Yerli Otomobil için bizler çözüm ortağı olmaya hazırız" sözleri ise yapılan açıklamada dikkat çeken yerler olarak notlarımız arasına girmiş oldu. Bizler Axa Sigorta olsrak üzerimize düşen tüm desteği vereceğiz. Keza diğer sigorta acenteleri de bu yolda çalışmalar yapmaya hazırdır. Bundan eminiz diyerek sözlerini noktaladı. Yani Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için yukarıdaki açıklamaları yaptı.
 
Son düzenleme:

Reklam

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
166
Mesajlar
310
Kullanıcılar
115
Son üye
ismailyldrm46500
Üst