Volkswagen Yılda 1 Milyon Elektrikli Otomobil satmayı planlıyor

admin

Admin
Yönetici
41

Bu yazımızda da yeni bir gelişmeden sizleri haberdar edeceğiz. Arkadaşlar konumu sizlere faydalı olmak ve bilinçlendirmek için açtım. Elektrikli otomobiller için gelişmeleri forumda sizlere sunacağız. Elektrikli otomobil seri üretimine başlayan markalardan olan Volkswagen Yılda 1 Milyon Elektrikli Otomobil satmayı planlıyor.

Bu planı doğrultusunda da bir çok yenilik ve model çıkarmayı planlıyor. 2020 yılı Elektirkli otomobil yılı olacağı için bu yılı mükemmel satış rakamına ulaşarak geçirmeyi hedefliyor. Volkswagen şirketi hem de alt markası olan Skoda için de Elektrikli Otomobil seri üretimini yapmayı ve onu da satışlarda belli yerlere getirmeyi de planlıyor.

40


Volkswagen ID.3 Elektirkli modelini de yılın ikinci yarısında satışa sunarak rakiplerin den hayli fazla özellikleri bulunan bu otomobille de satış rekoru kırmayı düşünüyor. Ayrıca rakiplerini kızıştıracak olan özelliklerde gelecek bu model için Tesla da benzer otomobil çıkarmayı planlama sistemine almış durumda. Buna benzer bir Tesla aracı üretileceği söylentileri çok arttı desek yeridir.
 
Son düzenleme:

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5

Forum istatistikleri

Konular
644
Mesajlar
1,046
Kullanıcılar
297
Son üye
toksikoman
Üst