TOGG'dan yerli otomobille ilgili ön sipariş açıklaması

admin

Admin
Yönetici
Değerli forum üyeleri biliyorum. Herkes yerli otomobil TOGG'u dört gözle bekliyor. Sipariş vermek isteyenler ve ön siparişi soranlar için kısa bir açıklama geldi. TOGG firmasının yapmış olduğu açıklama şu şekildedir. Bizde sizlerle bu konuyu paylaşmak istedik.

251


Yapılan açıklamadaki notlar ise şu şekildedir.
Tanıtımının ardından, milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz.”

Açıklamanın genel detayında ise Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haricindeki kimsenin ön siparişini kabul etmeyeceklerini açıklamışlardır. Ayrıca paylaşımları da takip etmelerini önermişler.
 

nuriozzkan

Moderatör
Bizler de otomobilin ön satışının bizlere olmasını bekleriz. İnşallah 2023 de yollarda görebiliriz Diyelim. İlk çıkınca olmasa da 1 yıl sonra da ben almayı düşünüyorum. TOGG görüntü ve tarz olarak çok güzel olacak.
 

Nakre

Üye
Tasarımları oldukça görseli kuvvetli, keskin çizgiliydi. O tasarımla yurt dışında da yoğun talep alır.Hayırlısı olsun. Bekliyoruz
 

Reklam

Üst