TOGG fabrikası temeli ne zaman atılacak?

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
358
Değerli forum sayfası takipçileri bu gün size TOGG fabrikası temeli ne zaman atılacak? bu konunun detayını sunacağım. Herkes yerli otomobil fabrikası temeli ne zaman atılacak? Diye merak ettiği için sizlere bu konuyu açmak istedim.

Değerli arkadaşlar bu gün bir haber sitesinin yaptığı haberi sizlerle paylaşmak istedim. TOGG fabrikası temeli tam olarak Mayıs 2020 içinde atılacaktır diye haber oldu. Yani yaklaşık 2.5 ay sonra yerli otomobil fabrikası temeli atılmış olacaktır. Ülkemizin milli desteğiyle de daha da hızlanacaktır.

Fabrika kurulumu da tamamlanırsa eğer test sürüşleri, güvenlik denemeleri filan derken baya araç üretilmesi gerekiyor. Yani bir otomobil için ilk etapta 20-30 tanesini yapılacak test sürüşleri ve güvenlik testleri yapılacaktır. Daha sonrasında da kimlere hediye edilecek ise onlar çıktıktan sonra deneyler başlanacaktır. Bu deneyler sonrasında ufak tefe değişimler yapıldıktan sonra da seri üretime geçilmiş olacak. Yani 2023-2024 yılında artık yollarda görmeye başlayabiliriz. Son deneyler vs yapıldıktan sonra da artık seri üretime geçecektir. Sizce Mayısa Temel atma töreni gerçekleşebilir mi?
 
Son düzenleme:

Kemal9

New member
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
2
Evet bence gerçekleşmesi yakın bir ihtimal gibi duruyor ve umarım öyle olur. Bu çok güzel bir haber paylaşım için teşekkürler. Böyle haberler görmek bizi mutlu ediyor. Hele ülkemizdeki son üzücü olaylardan sonra bunlara çok ihtiyacımız var.
 

falcao

New member
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
2
Togg'un belli bir fabrikası olduğunu bilmiyordum.
Bazıları ki bende açıkcası böyle düşünüyordum
Togg üretilemez çünkü belli bir plan yok deniliyordu
Ama yaptığım araştırmalar ve bu forum sayesinde bunun yanlış olduğu anladım
 

Reklam

Forum istatistikleri

Konular
345
Mesajlar
601
Kullanıcılar
167
Son üye
blackbirdy

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Benzer Haberler

Üst