Tekne Tatili mi?

viravira.co Tekne & Yat Kiralama Platformu

Türkiye'nin tek tekne kiralama pazaryeri olan viravira.co, saatlik ve haftalık kiralama opsiyonları, %100 online olan rezervasyon süreci ve kullanıcılarına sunduğu kredi kartı ve havale ile online ödeme ve taksit imkanlarıyla, tekne sahipleri ile tekne kiralamak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlayan online bir tekne kiralama platformudur. Platform üzerinden gulet kiralama, yelkenli kiralama, katamaran kiralama, motoryat kiralama seçenekleriyle bir kaç kolay adımda yaz tatilinizi planlayabilir ve eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.


viravira.co is the leading yacht charter marketplace in Europe and one of the few online platforms in the world specialized in boat rental. viravira.co brings together boat owners with those who want to rent a boat. 11,000 verified boats in 41 countries and 960 different locations available at viravira.co with the skippered and bareboat rental options. Hourly, daily and weekly boat rental and yacht charters.
 

Ekli dosyalar

  • poll-2.jpg
    poll-2.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 3
Bu tarz siteler internet alışverişlerinde sadece kredi kartı kullanırlar. Herhangi bir banka kartı veya sanal kart kabul etmezler paralarını garantiye almak için. Çünkü kredi kartlarının çalışma prensibi satıcı bankadan banka ise müşteriden tahsil eder ücreti. Her halükarda zararlı çıkabilecek potansiyeldeki tek karakter müşteriler oluyor. Böyle bir durumdayken insanın aklına en iyi kredi kartı hangisi diye bir soru geliyor. Benim tavsiyem devlet bankalarından yana tercihinizi kullanmanızdır.
 

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6

Forum istatistikleri

Konular
633
Mesajlar
1,030
Kullanıcılar
295
Son üye
angorax
Üst