Kayseri Özen Halı Yıkama Fabrikası

kayseri ozen hali yikama.jpg

Herkese merhabalar, artık günler kısaldı ve vakit oldukça hızlı akıp geçiyor. Peki, siz bu vakti temizlik ve yıkama yaparak mı harcamak istersiniz? Yada gezip eğlenerek mi?
Elbette ki gezin eğlenin de bize de iş çıksın :)

Kayseri merkezde halı, koltuk ve perde yıkama hizmetleri vermekteyiz. İşimizin başında doğru dürüst bir şekilde çalışıyoruz. Her gün aracımızın içinde Kayseri'yi turluyoruz desek yeridir :D Ama size bir şey anlatmak istiyorum: Buraya ilk taşındım ailem Adana'da idi. Tam 2 sene sonra ailemi de getirdim. Kızım bana şunu dedi= Baba, burada Osmanlı sokağı varmış oraya gidelim bugün. Tamam dedim ve nerede olduğunu bilmiyordum.

Neyse kızım navigasyonu açtı gittik birde ne göreyim, 2 yıldır her gün önünden geçtiğim yer. Neyse gezdik falan öylece geçti bitti gitti.
Şimdi ise Kayseri halı yıkama hizmeti vermekteyim. Evlerden halıları alıyorum tesisime getiriyorum ve yıkayıp geri adrese teslim ediyorum. Piyasada 4 ile 8 TL arasında halı yıkayanlar mevcut keşke herkesin ağzı bir olsa ve ahlaki değerler neticesinde bir rekabet ortaya çıksa. Neyse hakkımızda hayırlısı olsun.

Ne Kadar İlgi Alaka O Kadar İş Hacmi​

Müşterilerime her zaman saygılı bir şekilde davranıyor ve dediklerinin tamamını yapmaya çalışıyorum. Halıları teker teker kontrol ediyor ve kirli halı teslimi asla yapmıyorum. Alım ve teslim esnasında asla zile basmıyorum. Benim değil müşterimin müsait olduğu vakitlerde servis yapıyorum. Halıyı teslim edeceğim esnada açıp kontrol etmelerini istiyorum.

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3

Forum istatistikleri

Konular
462