Gölgelendirme Sistemleri

sanper

Üye
Zip tavan perdesi, serge ferrari kumaş ile daha dayanıklı ve kaliteli. Dış mekan kumaşı olarak bilinen serge ferrari kumaş ithal kumaştır. Bu kumaş ile profesyonel estetik görüntüye sahip sanper gölgelendirme sistemlerine ait özel alüminyum kalıplar ile bir araya gelen gövde yapısı tam anlamıyla skylight çatılar için tasarlanmıştır. Özel fermuar yapıştırma ve özel kalıp ile en çok tercih edilen marka olarak öne çıkmaktadır.

Sanper Sp-30 Zip Perde
Manuel sistemi bulunmaz. Motorlu zip tavan perdesi; UV ışınlarını önleyen, rüzgar, toz ve duman gibi olumsuz faktörlerden sizi koruyan, mekanları etkileyen zararlı veya fazla güneş ışınlarının mekanlara girmesini engelleyen bir sistemdir. Isı ve ışık kontrolü sağlar. Zip perde; kafe ve restoranlarda çokça kullanılmaktadır. Motorludur, uzaktan kumandalı sistemlerle çalışır ve bu neden ile uygulama alanlarında ayrıcalıklı bir kullanıma sahiptir. Çatı zip perdeler, etkili bir koruma sağlar.zip perdesi; rüzgara dayanıklıdır, su sızdırmaz özelliktedir. Kullanıldığı alanda estetik bir görünüm yaratı ve bu neden ile oldukça sık tercih edilmeye devam etmektedir.

Motorlu Tavan Perdesi
Açılır Kapanır​

Motorlu ve kumandalı olarak uygulanmaktadır. Kumanda ile kontrol ettiğiniz de ürünü istediğiniz ölçüde durdura bilme özelliğine sahiptir. Motorlu tavan perdesinde kumanda ile kontrol ederken açma tuşuna bir defa basmanız halinde ürün tamamen açılır kapatma tuşuna bir kez bastığınızda ise sistem tamamen kapanır.

www.sanper.com.tr
 

admin

Admin
Yönetici
Tanıtımınız hayırlı olsun
 

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1

Forum istatistikleri

Konular
473
Mesajlar
846
Kullanıcılar
265
Son üye
Davutözturk
Üst