Elektrikli SUV Volkswagen ID.8 Tanıtımı Yakında

admin

Admin
Yönetici
IMG_20210721_160043.jpg

Elektrikli SUV Volkswagen ID.8 Tanıtımı Yakında olacak. Çünkü Volkswagen duyurdu. Yakında elektrikli SUV kategorisinde dev bir hamle yapacağını duyurdu. ABD pazarında yakında tanıtımı gerçekleşecek olan model 7 koltuklu SUV olarak piyasaya çıkacak.

Elektrikli SUV Volkswagen ID.8 detayları
Tesla Model X ile rekabet edecek olan Volkswagen ID.8 modeli onun gibi 7 koltuklu olarak satışa sunulacak. Yakında tanıtımı yapılması planlanan bu araç için en güzel nokta elektrikli olması diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Volkswagen elektrikli modellerini ID olarak adlandırıyor. Daha önce de tanıttığımız bir kaç model gibi bu isimler ile tanıtımı yapılıyor.

Volkswagen ID.4, ID.6 ve ID Buzz gibi modeller de ID ismi ile tanıtılmıştı. Bu kez tanıtılacak modelin adı Volkswagen ID.8 oldu. Son zamanlarda elektrikli otomobil modellerini daha fazla önemsemeye başlayan Alman devi bu kez de SUV seçeneği ile karşımıza çıkacak. Şu anda özellikleri ve diğer detayları hakkında bilgiler paylaşılmamıştır.

Devamını oku.. Kaynak: https://yerliotomobil.org/elektrikli-suv-volkswagen-id8-tanitimi-yakinda/
 

nuriozzkan

Moderatör
Tüm detayları okudum. Bu almanlar araba yapmayı biliyor. Ayrıca elektrik otomobil üreten firmalar arasındaki yerini hızlıca almayı başardı.
 

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1

Forum istatistikleri

Konular
644
Mesajlar
1,046
Kullanıcılar
297
Son üye
toksikoman
Üst