Elektrikli Mercedes Vito Fiyatı

admin

Admin
Yönetici
82


Elektrikli Mercedes Vito tanıtımı gerçekleştikten sonra şimdi de merak edilen kısım ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar olacak konusu oldu. Bizde elektrikli otomobiller ve yerli otomobil Forumu olarak sizlere Bu sorunun cevabını vereceğiz. öncesinden sizlere elektrikli Mercedes Vito özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

İptal olan Cenevre fuarında sonra 2020 yılında tanıtılan ilk elektrikli Mercedes olan Vito serisi ticari olarak üretilen elektrikli otomobil serisi oldu. Ayrıca özelliklerinden sonra merak edilen Bir diğer konu ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar konusu e de şimdi sizlere Bu fiyatı açıklayacağız.

E-Vito yani elektrikli Mercedes fiyatı Almanya'da vergiler hariç tam olarak 22600 euro olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Sadece söylenti diye altını çizmek istiyorum. Mercedes için burakhan bence çok düşük bir rakam. Medyada yapılan haberler bu yönde olduğu için sizlere ben de bu fiyatı yazdım. Fakat benim görüşümü soracak olursanız eğer Almanya'da Mercedes Vito 40000 euro bandında satılacaktır. Bu da ülkemiz bazında TL olarak ise 280 bin Türk lirası etmektedir. Üzerine de vergiler ve ÖTV ile katarsak 300 330 bin Türk lirası arasında olacaktır.
 
Son düzenleme:

Beğenilen Yazılar

Reklam

Online istatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4

Forum istatistikleri

Konular
589
Mesajlar
978
Kullanıcılar
288
Son üye
antcar
Üst