Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için Talip Oldu

admin

Admin
Yönetici
57

Yerli otomobilimiz TOGG için talipler bir hayli fazla olmuştu. Bunlardan birisi de Axa CEO'su Yavuz Ölken oldu. Ölken yaptığı açıklamada "Yerli Otomobil inşaat aşamasından üretim aşamasına kadar tüm risklere karşı teminat altında olması gerekiyor bizde Axa Sigorta Acentesi olarak bu teminatı vermeye hazırız" diyerek yerli otomobil TOGG için hazırız imajı vermiş oldu.

Burada birde gelecekte yerli otomobil TOGG için de Sigorta ve Yol yardım işlerini de yapacaklarının imajını vermiş oldular. Evet gelecek için güzel bir gelişme ve güzel bir birliktelik ortaya çıkar gibi görünüyor.

"Geleceğe yön verecek Yerli Otomobil için bizler çözüm ortağı olmaya hazırız" sözleri ise yapılan açıklamada dikkat çeken yerler olarak notlarımız arasına girmiş oldu. Bizler Axa Sigorta olsrak üzerimize düşen tüm desteği vereceğiz. Keza diğer sigorta acenteleri de bu yolda çalışmalar yapmaya hazırdır. Bundan eminiz diyerek sözlerini noktaladı. Yani Axa CEO'su Yavuz Ölken Yerli Otomobil için yukarıdaki açıklamaları yaptı.
 
Son düzenleme:

Reklam

Üst