Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobilin ön sipariş tutarı

Manay

Üye
Yerli elektrikli otomobil bir süre önce görücüye çıktı ve hem sahip olduğu özellikler hem de göz alıcı tasarım ile büyük ilgi gördü. Türkiye'nin yerli otomobili için şimdiden 120 binden fazla talep olduğu ifade edildi. Ön sipariş bedelinin 30-40 bin TL olacağı açıklandı. koordinasyonu ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) sağlayacağı belirtildi. Fabrika kurulduktan sonra ön siparişler alınmaya başlanacaktır.

Yerli otomobile daha şimdiden senelik üretim miktarı kadar talep olduğu da gelen bilgiler arasında. Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan alım taleplerinin bu süreci destekleyeceği şüphesiz. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (BTSO) ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay da bunu doğrulayarak şimdiden 175 bin küsür talep olduğunun altını çizdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bozoklu66

Üye
Evet bence de 30-40 bin ideal bir ön satış fiyatı olarak güzel bir fiyat olacaktır. Herkes şu anda yerli otomobil ön satış fiyatını ve ana fiyatı merak ediyor. Bence güzel rakam sizce nasıl?

İspeep

Üye
Çok pahalı olması çok iyi değil. Ama 200 bin tl deseler hak ediyor derim. Çünkü gerçekten hak eden bir araç.
Umarım 150.000'ı geçmez. En azından belli bir zamana kadar :)

lopy

Üye
Yerli otomobilin fiyatı hakkında bir çok söylenti söz konusu. Ama konunu okudum ve bence biçilen fiyat gayet normal gibi.
Açıkcası herkes böyle bir fiyatı bekliyor ve istiyor...

ADMİN

Admin
Yönetici
30-40 bin tl yerli otomobil ön sipariş tutarı için iyi bir rakam olarak belirlenmiş. Eline sağlık değerli yazın için

ADMİN

Admin
Yönetici
Acaba ön sipariş fiyatı ne kadar belirlenecek

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Kullanıcılar
9,984