Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG T10X için Siparişler başladı!

ADMİN

Admin
Yönetici
20240120_152129.jpg

T10X için 2024 yılı genel sipariş dönemi başladı.

Türkiye’nin #doğuştanelektrikli ilk akıllı cihazı #T10X’i Trumore mobil uygulamamız üzerinden hemen sipariş edebilirsiniz.

Trumore indir: 👉 bit.ly/3QS6bFg 👈

Trumore üzerinden avantaj elde etmek için de Referans Kodumuz: 89AEG

Togg Siparişleri Başladı, Sıra Yok

Togg, T10X modeli için genel sipariş dönemi başladı. Araç teslimatı için bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleştirilecek

Togg’dan yapılan açıklamaya göre, 2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede yer alan kullanıcılar için 6-10 Ocak’ta konfigürasyon güncelleme imkanı tanıyan, 2023 yılı nisan ayında yapılan çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara da 15-19 Ocak’ta sipariş önceliği sunan şirket, yarından itibaren sipariş ekranlarını tüm kullanıcılara açıyor.

Trumore Üzerinden Sipariş Verilebilecek

T10X sahibi olmak isteyen tüm kullanıcılar, Togg’un mobil uygulaması Trumore üzerinden siparişlerini verebilecek. Sipariş vermek için App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekecek.

T10X için bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar; sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleşecek. Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacak.

Son düzenleme:

Takalbaka

Üye
şubat - mart teslimi... 2024 modelde ufak iyileştirmeler var. %50 sine 36 ay kredi var... buna rağmen 2023 de alanlar hala liste fiyatını istiyor çok garip.. :))

ADMİN

Admin
Yönetici
şubat - mart teslimi... 2024 modelde ufak iyileştirmeler var. %50 sine 36 ay kredi var... buna rağmen 2023 de alanlar hala liste fiyatını istiyor çok garip.. :))
Kesinlikle öyle ama baya da fiyat kırılanlar mevcut. ☺️ 1.600-1.700 civarına inenler mevcut ☺️ daha da inecek inşallah. En azından sıfırı ile 2. el arasındaki durum normalleşmiş olsun. Yavaştan liste fiyatı isteyenler de durumun ciddiyetini anlayacaklar. Sıfırı ile 2. elin de farklı olsun demi ama ☺️

Takalbaka

Üye
Kesinlikle öyle ama baya da fiyat kırılanlar mevcut. ☺️ 1.600-1.700 civarına inenler mevcut ☺️ daha da inecek inşallah. En azından sıfırı ile 2. el arasındaki durum normalleşmiş olsun. Yavaştan liste fiyatı isteyenler de durumun ciddiyetini anlayacaklar. Sıfırı ile 2. elin de farklı olsun demi ama ☺️
aynen adminim… dediğin gibi olması gereken isteyenlerde mevcut ama bazıları hala 4-5 ay önceki durumdan çıkamamış hayal dünyasında yaşıyorlar… 😀 ne diyelim az daha zaman gerekiyor galiba 😀

ADMİN

Admin
Yönetici
aynen adminim… dediğin gibi olması gereken isteyenlerde mevcut ama bazıları hala 4-5 ay önceki durumdan çıkamamış hayal dünyasında yaşıyorlar… 😀 ne diyelim az daha zaman gerekiyor galiba 😀
Aynen öyle. Bu fiyat artışının da asıl amacı buydu. Soranlara hep söyledim. Evet fiyat artışı ile TOGG T10X fiyatı arttı fakat o zaman 2.3 milyon en düşük 2.0 milyona satılan İkinci el TOGG fiyatları, sıfıra gelen artışla beraber düşmeye başladı. Asıl amaç ikinci el fiyatlarını düşürmekti. Başarılı oldu. Sıfır fiyatının bu kadar olmasını da tasnif etmiyoruz ama ikinci el piyasasının da uçup gittiği zamanı görünce sıfıra gelen fiyat artışını umursamaz olduk. Bunun sebebi yine bizleriz. Bizler gece yılın ortasında 1.2 m aldığımız ve aralık ayına kadar ise 1.6 m aldığımız aracı 2.3-2.4 milyona satarsak firma da bu hamleyi yapar. Yani bizler yaklaşık 2 yıldır kendi kendimize ediyoruz. Talebi artırıp fiyatların artmasına sebep oluyoruz. İş biraz da karaborsaya düşüyor. Stokçulupun önü açılıyor. Bu kısmı TOGG için demedim ama ülkedeki bir diğer konu olan enflasyon için dedim. Araç işi de biraz talep ve kura yöntemi ile verildiğinden 1.2 ye alınan togg 6 ayda 1 milyon kar ettirmiş oldu. Bunları satanlar ve alanlar olunca da sıfır fiyatının üzerine çıktı. Şimdi de sıfır fiyatı artınca otomatik olarak 1.700-1.600 bandına geriledi. Ben şahsen TOGG alacak olursam ya sıfırını alırım 1.9 verip, yada ikinci elini de max 1.5-1.6 civarına alırım. İkinci ele gidipte 2.0 vermem.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,993
Son üye
Nazım Ateş