Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Karsan Elektrikli Otobüs teslimatını 20 adet olarak Romanya'ya gerçekleştirmiş.

ADMİN

Admin
Yönetici
140
Elektrikli otobüs üreten ve siparişlerini alan Karsan bu gün tam olarak 20 tane teslimat gerçekleştirmiş. Romanya'da bir belediyeye tam olarak 20 tane Elektrikli Otobüs teslimatını yapan firmayı ben tebrik ediyorum.

Gerçekten de bu firma ciddi işler yapacak. Bataryasını BMW den aldığı mükemmel tasarıma sahip otobüsleri görünce bayıldım. İyi ki Karsan firması TOGG yerli otomobil üretiminde yer alıyor. Tebrikler karsan:) ayrıca Karsan Elektrikli Otobüs tanıtım videosunu da aşağıya bırakıyorum.

Yerli firmamız olan ve alanında öncü firmalardan olan Karsan elektrikli otobüs teslimatını Romanya'ya gerçekleştirdi Elektrikli Otobüs üretimine geçtiğimiz yıllarda başlayan Karsan ilk siparişini Avrupa ülkesine yani Romanya'ya teslim etti.

Karsan elektrikli otobüs teslimatını Romanya'ya gerçekleştirdi.
Otobüs ve kamyon alanında çalışmalarını devam ettiren firma Romanya'ya 20 adet Elektrikli otobüs, yani toplu taşıma aracını teslim etti. Geçtiğimiz yıllarda Elektrikli Otobüsünü duyuran Karsan Otomotiv, firması ilk siparişini Romanya'dan almıştı. Dün de bu siparişleri teslim ettiğini duyurdu.

Karsan elektrikli otobüs teslimatını Romanya'ya gerçekleştirdi BMW ile batarya kısmında ortaklık kuran Karsan, Romanya’nın Dej Belediyesi’ne 14 adet yüzde 100 elektrikli Atak Electric ve 6 adet Jest Electric aracın teslimatını gerçekleştirdi.

Elektrikli Otobüslerde 8 metrelik sınıfında yüksek performans sunan Atak modeli ve Jest modeli için alınan siparişler hızlıca tamamlamaya başladı. Karsan Elektrikli Otobüs için daha alınmış siparişler mevcut olduğu için firma hız kesmeden üretimine devam etmektedir.

Teknik özellikler ile dikkat çeken Karsan Elektrikli Otobüs 300 KM menzile sahip olması ile öne çıkıyor. Firmanın ürettiği bu otobüsler de AC ünitesi ile 5 saatte, DC ünitesi ile de 3 saatte şarj oluyor. Ülkemizdeki değerli firmalardan olan Karsan için de başarılı bir yıl geçecek gibi görülüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ADMİN

Admin
Yönetici
Mükemmel bir araç olarak görünüyor.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Kullanıcılar
9,981