Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Mercedes Vito Fiyatı

ADMİN

Admin
Yönetici
82

Elektrikli Mercedes Vito tanıtımı gerçekleştikten sonra şimdi de merak edilen kısım ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar olacak konusu oldu. Bizde elektrikli otomobiller ve yerli otomobil Forumu olarak sizlere Bu sorunun cevabını vereceğiz.

İptal olan Cenevre fuarında sonra 2020 yılında tanıtılan ilk elektrikli Mercedes olan Vito serisi ticari olarak üretilen elektrikli otomobil serisi oldu. Ayrıca özelliklerinden sonra merak edilen Bir diğer konu ise elektrikli Mercedes Vito fiyatı ne kadar konusu e de şimdi sizlere Bu fiyatı açıklayacağız.

E-Vito yani elektrikli Mercedes fiyatı Almanya'da vergiler hariç tam olarak 22600 euro olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Sadece söylenti diye altını çizmek istiyorum. Mercedes için burakhan bence çok düşük bir rakam. Medyada yapılan haberler bu yönde olduğu için sizlere ben de bu fiyatı yazdım.

Fakat benim görüşümü soracak olursanız eğer Almanya'da Mercedes Vito 40000 euro bandında satılacaktır. Bu da ülkemiz bazında TL olarak ise 280 bin Türk lirası etmektedir. Üzerine de vergiler ve ÖTV ile katarsak 300 330 bin Türk lirası arasında olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,837
Son üye
erdal ercan
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap